Informacje ogólne

Informacje ogólne

Serwis Abarth Euromobil wchodzi w skład kompleksu serwisowego zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Krasnobrodzkiej 5. Na wskroś nowoczesny i doskonale wyposażony serwis dysponuje 17 stanowiskami naprawczymi. Ale jego najważniejszą wartością jest profesjonalny i doświadczony zespół pracowników - doradców technicznych, elektromechaników i mechaników. Każdy z nich nastawiony jest na możliwie pełną pomoc klientom.

W trosce o wygodę klientów, obok tradycyjnego telefonicznego umawiania terminu wizyty w serwisie, Euromobil prowadzi także elektroniczną rezerwację. Z pomocą działającego on line systemu, mogę Państwo nie tylko wybrać najdogodniejszy dla siebie termin, ale także doradcę technicznego, przez którego chcieliby Państwo być obsługiwani. Po przyjeździe samochodu, w recepcji przejazdowej. dokonywane są wspólne oględziny, określana i wyceniana jest ilość koniecznych prac. Następnie samochód kierowany jest do serwisu a doradca precyzyjnie określa Klientowi termin odbioru.

Oferty specjalne serwisu


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Sprawdzony niekręcony Mam wypadek Karta Ratownicza