Nowy Abarth 695

Abarth 695

PODKRĘĆ ADRENALINĘ

Daj swojej sportowej duszy to, czego potrzebuje. Nowy Abarth 695 to połączenie dwóch podstawowych zasad marki spod znaku Skorpiona: zachwycających osiągów zapewnionych przez silnik o mocy 180 KM i możliwości dowolnej konfiguracji. Wyraź siebie i dobrze się przy tym baw.

 


SILNIK 1.4 T-JET 180 KM

Pod maską Abartha 695 znajdziesz potężny silnik 1.4 16V 180 KM T-Jet. Ta jednostka o wysokich osiągach w synergii z turbosprężarką Garrett generuje do 250 Nm momentu obrotowego przy 3000 obr./min i pozwala osiągnąć prędkość maksymalną 225 km/h i przyspieszenie 0-100 km/h w zaledwie 6,7 s.


DŹWIĘK JEDYNY W SWOIM RODZAJU

Podczas jazdy Ty i wszyscy dookoła usłyszycie jedyną w swoim rodzaju ścieżkę dźwiękową. Nowy Abarth 695 jest standardowo wyposażony w kultowy układ wydechowy Record Monza, który przekłada pracę silnika na unikalny i odważny dźwięk.


ADRENALINA W ZASIĘGU RĄK

Wspaniałe osiągi Abartha pochodzą z doskonałej harmonii między samochodem a kierowcą. Dlatego nowy 695 powita Cię sportową kierownicą wykończoną detalami z włókna węglowego i Alcantary.KWESTIA STYLU

Wejdź do wnętrza prawdziwego supersamochodu. Fotele Sabelt z tapicerką materiałową i szarymi matowymi oparciami podkreślają sportowy charakter wnętrza, oferując pełną regulację dla maksymalnego komfortu podczas jazdy.


CZAS SIĘ WYRÓŻNIĆ

Abarth 695 to samochód, który zna Twój styl. Wyjątkowe wykończenie w kolorze Szarym Tar Cold na przednim i tylnym zderzaku, klamkach i obudowach lusterek bocznych.


WYŻSZY POZIOM

Na pokładzie Abartha 695 każdy detal ma znaczenie. 17-calowe felgi aluminiowe Montecarlo cechują się atrakcyjną geometrią, która podkreśla sportowy charakter tego samochodu.


 


POŁĄCZENIE STYLU I OSIĄGÓW

Czerwone zaciski hamulcowe Brembo wyróżniają się wyglądem, ale także nadzwyczajną responsywnością podczas hamowania. Sportowy charakter przekłada się na bezpieczeństwo w nowym Abarthcie 695.


STYLOWE I SPORTOWE

Wnętrze wykończone Alcantarą to wyjątkowe wyposażenie na tle konkurencji. Poza dodaniem wnętrzu stylu, materiał ogranicza refleksy światła, aby ułatwić skupienie się na drodze.


NIEZRÓWNANE OSIĄGI

Poczuj drogę. Nowy Abarth 695 jest standardowo wyposażony w przednie i tylne zawieszenie KONI, które zapewnia idealną przyczepność do asfaltu. Przenieś osiągi na wyższy poziom.


CZYSTY DŹWIĘK RECORD MONZA

Niesamowite rekordy ustanowione przez Carlo Abartha w 1965 r. na historycznym torze Monza były inspiracją dla jednego z najbardziej wyróżniających się elementów współczesnego Abartha. Układ wydechowy Record Monza wykorzystuje całe doświadczenie marki Abarth związane z dźwiękiem i osiągami i stanowi trwałe połączenie z własną historią naznaczoną sukcesami i zwycięstwami. Włączcie silniki: ścieżka dźwiękowa Waszych osiągów nazywa się Record Monza.


 


DESKA ROZDZIELCZA W KOLORZE SZARYM TAR COLD

Wykończenie kolorze Szarym Tar Cold znalazło się także wewnątrz, na desce rozdzielczej. To detal stylistyczny, który świadczy o sportowym charakterze tego samochodu.


ALUMINIOWA DŹWIGNIA ZMIANY BIEGÓW

Manualna przekładnia jest wyposażona w aluminiową dźwignię zmiany biegów, która wraz z kierownicą z detalami z włókna węglowego i Alcantary oferuje kierowcy wspaniałe sportowe wrażenia z jazdy.


DYWANIKI PODŁOGOWE „OFFICINE ABARTH”

Pod stopami znajdziesz antracytowe dywaniki, kolejny unikalny element wyposażenia Abartha podkreślający związek ze światem wyścigów.


IDEALNY ROZMIAR

Kompaktowość samochodu sportowego ze sztywnym dachem czy pełna wolność cabrio? Wybierz wersję, która najlepiej odzwierciedla Twoje wyobrażenie o osiągach.


DANE TECHNICZNE

 

MOC


TYP SILNIKA:

T-JET, 1368 cm³, rzędowy 4-cylindrowy, 4 zawory na cylinder

MAKSYMALNA MOC:

180 (132) / 5500

Maksymalny moment obrotowy

250 / 3000

TURBOSPRĘŻARKA:

Garrett GT 1446

SKRZYNIA BIEGÓW:

5-biegowa manualna / 5-biegowa automatyczna-sekwencyjna

UKŁAD WYDECHOWY:

Układ wydechowy Akrapovič

KONTROLA SAMOCHODU:


ZAWIESZENIE:

Przód: kolumny MacPhersona ze stabilizatorem poprzecznym
Tył: belka skrętna ze stabilizatorem

KOŁA:

Felgi aluminiowe 17" Supersport w kolorze białym z oponami 205/40

AMORTYZATORY:

Przód: Koni z zaworem FSD (selektywnego tłumienia drgań)
Tył: Koni z zaworem FSD (selektywnego tłumienia drgań)

UKŁAD HAMULCOWY:

Przód: nawiercane, wentylowane tarcze hamulcowe, Ø 305 x 28, aluminiowe zaciski tarcz Brembo.
Tył: nawiercane tarcze hamulcowe Ø 240 x 11 mm

KOŁA:

Felgi aluminiowe 17" Sport w kolorze czarnym matowym

WYDAJNOŚĆ


PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA:

225 km/h

PRZYSPIESZENIE 0-100 km/h

6,7 (skrzynia manualna) - 6,9 (automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów)

STOSUNEK MASY DO MOCY:

5,8 kg/KM

ZUŻYCIE PALIWA W CYKLU MIESZANYM (l/100 km)

6,8 (manualna skrzynia biegów) - 6,7 (automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów)

EMISJA CO2

155 (153 automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów)

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Sprawdzony niekręcony Mam wypadek Karta Ratownicza