Abarth 500e

Abarth 500e

ELEKTRYCZNE SERCE Z ROCKOWĄ DUSZĄ

Łącząc styl, energię elektryczną i nowy potężny dźwięk, nowy Skorpion zamienia energię w czyste emocje, zaawansowaną technologię w adrenalinę, a zrównoważony rozwój w osiągi.

USŁUGI ŁĄCZNOŚCI

Odkryj nowoczesny pakiet usług łączności, który każdego dnia zapewni Ci komfortowe doświadczenie podróży i pozwoli w pełni wykorzystać możliwości Twojego Nowego Abartha 500e. Teraz masz wszystko w zasięgu ręki, ponieważ każdą usługą możesz w łatwy i intuicyjny sposób zarządzać zarówno wewnątrz samochodu jak i poza nim za pomocą aplikacji mobilnej FIAT. Zadbaj o wygodę wszystkich pasażerów i włącz ogrzewanie w kokpicie, aktywując silnik. Skoncentruj się na prowadzeniu i przyjemności z jazdy, nie martwiąc się o stan naładowania akumulatora - w razie potrzeby inteligentny system doprowadzi Cię do najbliższej publicznej stacji ładowania. Reguluj samodzielnie w domu moc ładowania stacji Wallbox i wykorzystuj nawigację, aby udostępnić miejsce docelowe na trasie. Otrzymuj w czasie rzeczywistym komplet niezbędnych informacji o Twojej podróży takich jak natężenie ruchu drogowego, warunki pogodowe czy ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości.

 


RADOŚĆ JAZDY NAPĘDZANA NOWĄ ENERGIĄ

7 sekund. Tyle tylko potrzeba, by całkowicie się zakochać w nowym Abarcie 500, najszybszym elektrycznym samochodzie miejskim* łączącym osiągi Skorpiona z innowacyjnym napędem elektrycznym, który pozwala osiągnąć prędkość 100 km/h, zanim zdążysz się zorientować.

*1 s krótsze przyspieszenie od 20 do 40 km/h niż jego benzynowy odpowiednik (50% szybciej); 1 s krótsze przyspieszenie od 40 do 60 km/h niż jego benzynowy odpowiednik; 1 s krótsze przyspieszenie od 60 do 100 km/h niż jego benzynowy odpowiednik (20% szybciej).

WYŻSZA MOC ZABAWY

Pod ostrymi liniami maski nowy Abarth 500e skrywa potężny w 100% elektryczny silnik o mocy 113,7 kW. Silnik został połączony z akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 42 kWh, który zmniejsza emisję spalin i zwiększa radość z jazdy. Błyskawiczny moment obrotowy 235 Nm sprawia, że w mgnieniu oka możesz doładować swojego Skorpiona, by doświadczać porywającego przyspieszenia i poczuć przypływ adrenaliny przy każdym ekscytującym zwrocie akcji.


 SPORTOWE, METALOWE PEDAŁY

Dla tych, którzy nawet w mieście poszukają emocji wyścigów i adrenaliny. Sportowe pedały z wygrawerowanym logo wprowadzają do wnętrza atmosferę toru wyścigowego i dynamikę samochodów, które stworzyły historię Abartha.


NOWA TRÓJRAMIENNA SPORTOWA KIEROWNICA

Wysokiej jakości skóra ze wstawkami z Alcantary oraz logo Skorpiona zdobi trójramienną, sportową kierownicę. Swoją inspirację zaczerpnęła ona ze świata wyścigów, aby już za pierwszym jej dotknięciem zapewnić dreszcz czekających Cię emocji.


NOWA DESKA ROZDZIELCZA POKRYTA ALCANTARĄ

Styl i sportowy charakter najpełniej odnajdują swój wyraz w kokpicie nowego Skorpiona: deska rozdzielcza z Alcantary tworzy wyjątkową atmosferę, łącząc ekskluzywną estetykę z funkcjonalnym designem i doskonale pasuje do wstawek na kierownicy i sportowych foteli.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Sprawdzony niekręcony Mam wypadek Karta Ratownicza