595

595

PODEJMIJ WYZWANIE

Wsiądź i przekonaj się. W nowym modelu Abarth 595 wszystko zostało ulepszone, dzięki czemu przewyższa on Twoje oczekiwania.Chwyć za kierownicę i włącz się do akcji: to Ty decydujesz o swoich osiągach.

 WIDOCZNY PODWÓJNY WYDECH ABARTH ZE STALI CHROMOWANEJ

Dźwięk silnika Abarth brzmi fantastycznie. Udoskonala go podwójny wydech Abarth ze stali chromowanej. Wypełnij przepustnicę – niech jadący za Tobą usłyszą potężny ryk typowy dla wszystkich pojazdów Abarth.ROZWINIĘTA AERODYNAMIKA

Każdy szczegół opracowano z myślą o osiągach: nowe boczne wloty powietrza w tylnym zderzaku powodują zwiększony przepływ powietrza do silnika i chłodnicy. Przedni zderzak, boczne osłony, spoiler oraz tylny zwiększają aerodynamikę podczas jazdy.ROZPOZNAWALNY STYL

Doskonałość tkwi w szczegółach, a suma tych szczegółów – takich jak nowe satynowe chromowane wykończenia oraz 10 kolorów nadwozia do wyboru (w tym pastelowych, metalizowanych i perłowych lakierów) – sprawia, że Abarth 595 staje się wyjątkowy.


PIERWSZY POZIOM. GOTOWI DO STARTU? START!

Abarth 595 to model startowy dla osób, które chcą wejść do świata Abarth. 1.4 Turbo T-Jet o mocy 145 KM, kontrola przekazania momentu obrotowego, tryb sportowy w standardzie, nowe satynowo chromowane wykończenia. Czas się zabawić. Na poważnie.


 SILNIK 145 KM

1.4 Turbo T-Jet, 4 cylindry w układzie rzędowym, moc 145 KM i maksymalnie 206 Nm przy 3000 obr./min. Silnik 595 może rozpędzić samochód do 210 km/h z przyspieszeniem 0–100 km/h w 7,8 s. To Ci nie wystarczy? Spokojnie, to dopiero początek.NOWY SPORTOWY KOKPIT

Nowa ścięta kierownica sportowa ze wskaźnikiem położenia do jazdy na wprost. Dostosuj styl jazdy za pomocą przycisku Sport: zwiększenie maksymalnego momentu obrotowego, regulacja kalibracji układu kierowniczego i pedału gazu. Ponadto zestaw wskaźników TFT przełącza się na konfigurację rajdową.NOWE WNĘTRZA

Skórzana kierownica, deska rozdzielcza w kolorze nadwozia z nowym satynowo chromowanym wykończeniem i starannie wykończone sportowe fotele Abarth – wszystkie elementy podkreślają sportowy charakter i styl Abartha.


UWOLNIJ MOC

Ciesz się wolnością na drodze. Opuść dach, wrzuć pierwszy bieg i zacznij zabawę. Nowy Abarth 595 Cabrio z elektrycznie otwieranym miękkim dachem sprawi, że poczujesz wiatr we włosach.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Sprawdzony niekręcony Mam wypadek Karta Ratownicza